Pobyt zdrowotny
w Zakopanem

Wczasy z rehabilitacją

Organizowane przez nas pobyty lecznicze w górach to połączenie leczniczych zabiegów rehabilitacyjnych z aktywnym wypoczynkiem w scenerii Tatr. W ramach pobytu w naszym ośrodku oferujemy Państwu komfortowe warunki noclegowe, smaczną kuchnię i profesjonalną opiekę rehabilitacyjną. Realizowane przez nas zabiegi zdrowotne dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.

Organizowane u nas wczasy z rehabilitacją pozwalają nie tylko poprawić sprawność fizyczną, ale również stwarzają niepowtarzalną szansę na integrację społeczną. Kontakt z osobami o podobnych dysfunkcjach, wspólne spędzanie czasu wolnego czy wymiana doświadczeń pozwolą Wam poczuć, że nie jesteście ze swoim schorzeniem sami. Oferujemy bogatą ofertę zabiegów, wysoki standard zakwaterowania oraz opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. 

Zakwaterowanie

W ramach jednego z powyższych pakietów pobytu zdrowotnego oferujemy Państwu nocleg w pokoju z łazienką, czajnikiem bezprzewodowym, TV i dostępem do sieci wi-fi. Do dyspozycji macie Państwo

Pokój 1 osobowy
Pokój 1-osobowy
Pokój 2 osobowy
Pokój 2-osobowy
Pokój 3 osobowy
Pokój 3-osobowy
Pokój 4 osobowy
Pokój 4-osobowy
Apartament
Apartament
Całodzienne wyżywienie

Pobyt zdrowotny to usługa pakietowa, w ramach której oferujemy Państwu również całodzienne wyżywienie. Śniadanie oraz kolacja podawane są w formie stołu szwedzkiego, obiad serwowany jest do stolika. Podczas wydawania posiłków do dyspozycji naszych Klientów jest bufet z kawą, herbatą, ziołami. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość skorzystania ze specjalistycznej diety (np. diety bezglutenowej).

Wczasy lecznicze
dla dzieci, dorosłych, emerytów

Nasza oferta pobytów zdrowotnych dedykowana jest szerokiej grupie odbiorców – od najmłodszych, przez dorosłych, aż po seniorów. Przykładamy wielką wagę do personalizacji naszych usług, aby każdy z naszych Gości odnalazł idealne warunki do regeneracji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nasze wczasy lecznicze to nie tylko szansa na odnowę sił witalnych, ale także wyjątkowy czas spędzony w bliskości natury, łączący w sobie zarówno momenty relaksu, jak i skuteczne zabiegi rehabilitacyjne.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie terapii, które są odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z różnorodnymi problemami zdrowotnymi. Seniorzy mogą znaleźć u nas wsparcie w leczeniu chorób związanych z układem kostno-stawowym, rekonwalescencji po kontuzjach, reumatoidalnym zapaleniu stawów, problemach krążeniowych, cukrzycy, depresji, i wielu innych.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do terapii. W „Marzeniu” stawiamy również na aktywizację fizyczną Gości poprzez różnorodne zajęcia ruchowe i zabiegi lecznicze, które nie tylko wspomagają zdrowie, ale także sprzyjają integracji oraz czerpaniu radości z aktywnego wypoczynku. Pobyt w naszym ośrodku to doskonałe połączenie doświadczenia górskiego klimatu z troską o zdrowie i dobre samopoczucie, co sprawia, że „Marzenie” jest wyjątkowym miejscem na turystycznej mapie Zakopanego.

Sprawdź szczegóły oferty, cennik oraz terminy realizacji usługi pobytu zdrowotnego w Marzeniu w Zakopanem

Zabiegi

Nasze wczasy zdrowotne w górach zawierają szeroki wybór zabiegów rehabilitacyjnych. Specjalizujemy się w terapii energotnowej Hi-Top – nowoczesnej elektroterapii, skutecznej w leczeniu wielu schorzeń. Nad prawidłową oraz skuteczną realizacją programu rehabilitacyjnego czuwają wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci.

 1. terapia energotonowa HI-TOP (4 kanały terapeutyczne, w pakiecie turnusu liczona jako dwa zabiegi)
 2. rezonans stochastyczny SRT
 3. wysoko energetyczny LASER SKANER
 4. SALUS-TALENT głęboka stymulacja elektromagnetyczna
 5. terapia nietrzymania moczu SALUS-URO
 6. magnetostymulacja VIOFOR JPS, magnetoterapia
 7. elektroterapia, terapia próżniowa VACO
 8. ultradźwięki, fonoforeza
 9. LEDOTERAPIA,
 10. fotoodmładzanie
 11. sucha kąpiel CO2
 12. krioterapia miejscowa
 13. koloroterapia, fototerapia Q.LIGHT
 14. SALTARIUM (kapsuła inhalacyjna), inhalacje
 15. łóżko wodne HYDRO-JET
 16. fotel masujący
 17. masaż uciskowy BOA
 18. okłady z BOROWINY ALPEJSKIEJ (plastry)
 19. VACU-ACTIV bieżnia podciśnieniowa z jonizacją, aromaterapią, podczerwienią IR
 20. grupowe zajęcia ogólnousprawniające
 1. masaże: klasyczny, relaksacyjny, tkanek głębokich,
  energotonowy, masaż kamieniami
 2.  oczyszczanie organizmu BODY-DETOX
 3.  terapia narządów wewnętrznych wg dr Zenni
 4.  świecowanie uszu HOPI
 5.  zabiegi wellness na twarz i ciało
 6.  terapia indywidualna (mięśniowo-powięziowa, techniki specjalne, terapia manualna, drenaż limfatyczny)
 1. Terapia energotonowa Hi-Top – specjalizacja ośrodka. Innowacyjna i bardzo skuteczna elektroterapia. Największą zaletą urządzenia jest poza działaniem lokalnym działanie ogólne na cały organizm – witalizacja. Jednocześnie można leczyć 4 schorzenia. Efekty są potwierdzone przez wielu pacjentów.  Jako jedyny ośrodek w Polsce posiadamy aż 4 urządzenia w tym najnowszy „Hi-Top 4 touch”. Zabieg bardzo skuteczny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa.
 2. Oczyszczanie „Body-Detox”
  Rewelacyjna metoda oczyszczania organizmu z toksyn, wykorzystująca zjawisko elektrolizy, przywraca właściwy potencjał energetyczny komórek i stymuluje naturalną funkcję odtruwania – jedną z najważniejszych funkcji organizmu.
 3. Koloroterapia, fototerapia
  Barwy od najdawniejszych czasów stosowane są w lecznictwie. Nasze oczy przekształcają energię kolorów w energię chemiczną wzmacniając siły odpornościowe. Są potężnym narzędziem przydatnym w leczeniu całego szeregu dolegliwości min. chorób skórnych, bóli głowy, zatok a nawet depresji. W ośrodku stosujemy najlepsze, szwajcarskie lampy Q.light.
 4. Salus Talent – głęboka stymulacja elektromagnetycznaPierwsze na rynku urządzenie pozwalające na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości stymulując ściśle wyznaczony obszar w głębi ciała nawet do 10 cm. Bardzo skuteczne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne (bóle odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, barku, kolan).
 5. Rezonans stochastyczny (SRT)Wyjątkowo skuteczny zabieg profilaktyczno – terapeutyczny stosowany w leczeniu schorzeń m.in. neurologicznych, ortopedycznych. Podczas terapii rezonansem stochastycznym pacjent wyprowadzany jest z równowagi szybko, w sposób zmienny i nieprzewidywalny. Tego rodzaju bodźce trenują układ nerwowo-mięśniowy i prowadzą m.in. do lepszej kontroli ruchów. Zabieg szczególnie polecany dla pacjentów z szeroko rozumianą dysfunkcją ruchową (m.in. choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane SM, stwardnienie zanikowe  boczne (ALS), dzieci z ADHD, MPD, stany po udarach, zabiegach ortopedycznych).Ten zabieg oferuje jedynie kilka ośrodków w całej Polsce.
 6. Indywidualna terapia funkcjonalna Podstawowym założeniem jest przywrócenie funkcji w indywidualnej pracy z pacjentem. Terapia jest dostosowana do stanu i możliwości chorego. Ćwiczenia dobierane są w oparciu o naturalne wzorce ruchowe. W pracy wykorzystywane są elementy wielu metod fizjoterapeutycznych  m.in. PNF, NDT Bobath, Mulligan.
 1. Zdrowy kręgosłup
 2. Zdrowe stawy
 3. Rehabilitacyjna po zabiegowa
 4. Oczyszczanie organizmu
 5. Zabiegi dla relaksu i urody
 6. Odchudzanie i regeneracja
 1. chorobę zwyrodnieniową stawów i kręgosłupa,
 2. zespoły bólowe kręgosłupa,
 3. dyskopatie,
 4. stany po złamaniach, zwichnięciach i kontuzjach sportowych,
 5. reumatoidalne zapalenie stawów (RZS),
 6. zaburzenia krążenia obwodowego,
 7. powikłania cukrzycy: angiopatie i neuropatie,
 8. zespół przewlekłego zmęczenia, depresję,
 9. atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, oparzenia, trudno gojące się rany,
 10. następstwa udarów mózgowych,
 11. stwardnienie rozsiane.

Wywiad z Panem Jurkiem

Pan Jerzy należy do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, w którym Pan Jerzy dzieli się informacjami o tym, w jaki sposób nasze nowoczesne urządzenie Vibramoov przyczyniło się do poprawy jego stanu zdrowia.